طراحی سایت
جمعه 5 خرداد 1396.
تاریخ :
ارديبهشت 29th, 1395
جهت ورود به سایت آژند سرویس روی تصویر کلیک کنید.
ارديبهشت 29th, 1395
    جهت ورود به سایت شرکت دومنا روی تصویر کلیک کنید
ارديبهشت 29th, 1395
.
خرداد 11th, 1394
ضمانت گلدیران
خرداد 11th, 1394
ضمانت سام سرویس
خرداد 11th, 1394
اتحادیه لوازم خانگی تهران
خرداد 11th, 1394
خرداد 10th, 1394
خرداد 10th, 1394
لوازم خانگی HYUNDAI
-->

اطلاعات تکمیلی از توقیف محموله ۱۵۰تنی قاچاق موز در مرز بازرگان با هوشیاری گمرک

 

✅معاون وزیر جهاد کشاورزی از  توقیف محموله ۱۵۰ تنی موز قاچاق در مرز بازرگان خبر داد.
محمد علی طهماسبی گفت: برخی واردکنندگان این محصول در مرز قصد داشتند کم اظهاری کنند اما گمرک با هوشیاری با آنان برخورد کرد.

محمدعلی طهماسبی امروز در حاشیه اولین همایش کشت بافت در خصوص ورود دوباره میوه‌های قاچاق به کشور اظهار کرد: با ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز و سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با قاچاق در بخش میوه همکاری های گسترده‌ای انجام شد و باید از فعالیت های آنها در این خصوص قدردانی شود.

وی افزود: با این کار حجم قاچاق میوه در کشور به شدت کاهش یافت و مانند گذشته دیگر این محصول به راحتی به کشور نمی‌آید.

✅ محموله قاچاق موز 150 تنی در مرز بازرگان توقیف شد

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی ادامه داد: فرآیند مبارزه با قاچاق میوه مثبت است و در نهایت با وجود اینکه این محصولات دوباره به کشور وارد شده اما روند رو به رشدی ندارد . رسانه‌ها نیز در این زمینه حضور گسترده‌ای داشتند و باعث ناامن شدن محیط برای قاچاقچیان میوه شدند.

طهماسبی تصریح کرد: امیدوارم که سازمان میادین  میوه‌ و تره‌بار ورود میوه قاچاق را به میادین مرکزی میادین میوه و تره‌بار مانع شود که این امر از ورود میوه‌های غیرقانونی به مصرف خرده‌فروشی جلوگیری به عمل می‌آورد.

وی همچنین در پاسخ به سؤالی درباره عرضه میوه قاچاق از سردخانه‌های اطراف تهران گفت: شما چطور به عنوان یک شهروند (خبرنگار) این موضوع را خبر دارید اما مسئولان خبر ندارند؟ اخیرا محموله 150 تنی موز قاچاق در مرز بازرگان توقیف شد که این امر نیز حرکت مثبتی به حساب می‌آید.

طهماسبی افزود: برخی از واردکنندگان (قاچاقچیان)‌در هنگام ورود محصول کم اظهاری کرده بودند که گمرک با هوشیاری توانست جلوی آنها را بگیرد.

معاون امور باغبانی وزارت جهاد کشاورزی در واکنش به اخباری مبنی بر ریخته  شدن سیب ایران در دریا و بیابان اظهار کرد: این موارد توسط برخی افراد مطرح شده است و ممکن است برخی مواقع جعل اسناد نیز برای واردات موز در مقابل صادرات سیب صورت گیرد اما باید توجه داشت کسانی که می‌گویند سیب موجود سردخانه‌های ارومیه صادر نشده است باید بگویند که چه بلایی سر آنها آمده است، آیا بخش خصوصی حاضر می‌شود که محصول خود را جلوی گاو بریزد و باید در نظر داشت که این بخش به سادگی از سرمایه خود نمی‌گذرد.

✅اطلاعات تکمیلی از توقیف محموله 150تنی قاچاق موز

بر اساس گزارش ها در خصوص نحوه کشف محموله قاچاق 150 تنی موز، این محموله توسط سامانه جامع گمرکی کشف شده است به نحویکه در بررسی سیستمی و الکترونیکی اسناد ارایه شده  ترخیص کار توسط مأموران گمرک مشخص می شود که ترخیص کار برای انجام تشریفات گمرکی از شیوه های متقلبانه استفاده کرده و قصد داشته با انجام اقدامات متقلبانه حقوق و عوارض گمرکی را پرداخت نکند.
 بنابراین گزارش، مامورأن گمرک بازرگان نسبت به رصد الکترونیکی صاحب کالا اقدام و در بررسی های بعدی مشخص می شود ترخیص کار از شیوه های متقلبانه برای انجام تشریفات گمرکی این محموله استفاده کرده است.
این گزارش می افزاید، در اولین اقدام دستور توقف محموله های موز در جریان و موجود صاحب کالا صادر و در اقدامات بعدی دستور قضایی اخذ و پرونده قاچاق توسط گمرک بازرگان تشکیل و جهت پیگیری به مراجع قضایی ارجاع می گردد.



اتحادیه لوازم خانگی تهران

منشور حقوق مودیان مالیاتی

برندهای مورد تایید اتحادیه

 

   

دانلود نشریه اتحادیه لوازم خانگی

مفاد قانونی مالیات بر درآمد مشاغل

با شروع زندگی اجتماعی، بشر روند بهینه سازی خود را آغاز نموده و در این راه به ابداعات بسیاری دست زد و برای پیشبرد زندگی از وسائل بهره میبرد که برای راحت تر زندگی کردن خود نیاز به آن داشت بنابراین وجود لوازم خانگی در ادوار مختلف همواره در پیرامون زندگی انسان ها قرار داشته و دارد.

آمار بازدیدکنندگان

امروز339
دیروز466
مجموع260710

  • IP: 54.146.5.196

جمعه, 05 خرداد 1396 17:30