پاسخگوی تصمیماتی هستیم که نقشی در اتخاذ آنها نداریم.


? حسین شهرستانی با انتقاد از ایجاد شورای سیاستگذاری صنعت لوازم خانگی بدون حضور نماینده توزیع کنندگان لوازم خانگی گفت: بدون حضور نمایندگان صنفی، تصمیمات اثربخشی لازم را نخواهد داشت و ما در آخرین و مهمترین حلقه این زنجیره متاسفانه پاسخگوی تصمیماتی هستیم که نقشی در اتخاذ آنها نداریم.

? عضو هیئت مدیره اتحادیه لوازم خانگی تهران با اشاره به اینکه تولید فقط به کمک توزیع می‌تواند از مشکلات عبور کند گفت: در تمام کشورهای صاحب تکنولوژی و صنعت همواره تولید‌کنندگان‌ موفق، همکاری‌های مؤثر و محترمانه‌ای را با زنجیره توزیع ایجاد می کنند.
هنگامی که زنجیره‌ای متشکل از سیاست گذاران، انجمن‌های تولیدی، مجری، قطعه ساز و تولید کننده بصورت منفعل و جدای از سیستم توزیع حرکت می‌کنند، هرگز پویایی‌های بازار و نیاز مصرف کننده را به‌درستی درک نمی‌کنند.
همین امر باعث می شود نیاز سنجی، اصول انعطاف پذیری در تولید و قیمت گذاری هدفمند صورت نگیرد و فرایند تولید و توزیع عقیم بماند.

? ایشان افزود: شورای سیاستگذاری صنعت لوازم خانگی تنها می‌تواند در کنار ایجاد امکانات و اعتبارات برای تولید‌کننده، بااستفاده از تجربیات، تجزیه و تحلیل‌ها و پتانسیلهای موجود در بخش کلیدی و موثر توزیع کنندگان در بهینه سازی صنعت لوازم خانگی موفق باشد و کیفیت و ارزش بیشتری را به جامعه و مصرف کننده تحویل دهد.

?خزانه دار اتحادیه لوازم خانگی تأکید کرد: توزیع، پل بین تولید و مصرف است و بی تردید بدون نظام مناسب توزیع، حتی بهترین محصولات هم محکوم به شکست خواهند بود، تنها با تلاش این حلقه نتیجه کامل زحمات و هزینه‌های تمام زنجیره‌ تحقق می یابد.

?وی اشاره کرد: محیط بازار دائماً شرایط، فرصت‌ها و تهدیدات جدیدی در خود ایجاد می‌کند، اصناف با نظارت مستمر و مداوم و تحلیل به‌روز نیازهای مشتریان، شایسته‌ترین افراد برای مشاوره، تصحیح یا تکمیل سیاست‌ها و بخشنامه‌های اجرایی در امر تولید هستند.

? حسین شهرستانی با ابراز امیدواری به همکاری‌های منسجم‌تر در تمامی نهادهای تأثیر گذار بر صنعت لوازم خانگی تأکید کرد: نقش توزیع کنندگان در پروسه سیاست‌گذاری، تولید، فروش و شناخت محیط بازار نباید مورد غفلت واقع شود و اگر تمامی این قسمت ها بتوانند به نحوی هماهنگ شده و منسجم به انجام امور اهتمام بورزند، قطعأ نتیجه بهتری بدست خواهد آمد.

روابط عمومى اتحادیه لوازم خانگی تهران

نماد